НОВИНИ

Лідер шотландських консерваторів пішла у відставку через Brexit

Рут Девідсон зазначила серед причин відставки – Brexit та сімейне життя.

Рут Девідсон пішла з посади лідера Консервативної партії Шотландії, посилаючись на конфлікт, який вона відчуває з приводу Brexit та своє бажання досягти кращого балансу між робочим та сімейним життям. Про це рішення вона розповіла на прес-конференції в Едінбурзі, повідомляє The Guardian.

 

Як зазначає видання, втрата Девідсон - найуспішнішого лідера шотландських консерваторів - буде суттєвим ударом не тільки по партії, а й по профспілковій справі.

 

"Я ніколи не прагнула приховати суперечності, які відчувала через Brexit. Попри цей конфлікт я намагалася скласти такий курс партії, який визнає і поважає результат референдуму", - зазначила Девідсон.

 

Також зазначається, що однією з причин її відставки з посади стало бажання більше часу проводити з родиною. У листопаді минулого року вона народила сина.

 

Вона підкреслила, що продовжить підтримувати прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона.

 

Її відставку вже прокоментувала колишній прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей, побажавши Девідсон удачі. "Дякую за все, що ви зробили для нашої партії і нашого союзу протягом останніх восьми років", - написала Мей у Twitter, побажавши їй щасливого проведення часу в колі сім'ї.

 

Чинний прем’єр Британії Борис Джонсон від імені всіх консерваторів подякував Девідсон за "чудову службу": "Вона повинна відчувати гордість за ключову роль, яку вона зіграла під час кампанії референдуму за незалежність Шотландії, де її пристрасна підтримка нашого Союзу була вирішальною для результату".

 

Як повідомлялося, 29 серпня електронну петицію проти припинення роботи парламенту Великої Британії підтримали більше мільйона осіб.

 

Нагадаємо, 28 серпня королева Великої Британії Єлизавета ІІ схвалила прохання прем'єра Бориса Джонсона тимчасово припинити роботу парламенту, аби він не зміг заблокувати вихід Британії з Євросоюзу без угоди. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.