НОВИНИ

ЦВК оголосила результати голосування на 210-му окрузі

Переможцем визнано Бориса Приходька.

Центральна виборча комісія оприлюднила результати позачергових виборів до Верховної ради за останнім 210-му одномандатному виборчому округу в Чернігівській області в офіційному виданні "Голос України". 

 

Так, переможцем визнано Бориса Приходька.

 

"Відомості про народного депутата України, обраного на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 року в одномандатному виборчому окрузі № 210. Приходько Борис Вікторович, 1973 року народження", - зазначено в публікації.

 

Нагадаємо, що 16 серпня Центральна виборча комісія розпустила окружну виборчу комісію на 210 окрузі.

 

Раніше під будівлею окружної виборчої комісії на 210 окрузі в Прилуках (Чернігівська область) відбулися зіткнення: кидають димові шашки, також там помічені "тітушки".

 

Як повідомлялось, у середу, 7 серпня, після перерви Центральна виборча комісія розглянула питання встановлення окружною виборчою комісією округу №210 (Чернігівська обл.) підсумків голосування на позачергових виборах народних депутатів 21 липня і зобов'язала окружком не пізніше 12:00 п'ятниці, 9 серпня, опрацювати списки виборців на 33 виборчих дільницях, де за рішенням суду перераховували голоси. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.