НОВИНИ

"Смерть" президента Туркменістану. ЗМІ вперше опублікували репортаж за участі Бердимухамедова

Раніше у російському виданні "Гаваріт Масква" заявили про смерть глави Туркменістану.

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов після довгої відсутності на тлі чуток про його смерть вперше з’явився на державному телебаченні. 

 

Зокрема, у вечірньому ефірі туркменського телебачення у неділю, 4 серпня, показали репортаж, як лідер Туркменістану їздить на велосипеді, скаче на коні і стріляє з автоматичної зброї.

 

Так, цьому були присвячені більше ніж 28 хвилин із 36-хвилинного випуску.

 

Наголошується, що це була перша поява туркменського лідера більше ніж за десять днів.

 

Разом з тим, востаннє його показували 24 липня після того, як поширилися російські ЗМІ поширили чутки про його смерть. Однак кадри, показані 24 липня, викликали сумніви фахівців телевізійників. За їхніми словами, зйомки були ідентичні тим, що були показані в програмі "Ватан" від 10 травня 2019 року.

 

Нагадаємо, у посольстві Туркменістану в Росії спростували інформацію про смерть президента республіки Гурбангули Бердимухамедова.

 

Раніше директор Центру моніторингу євразійських проблем Аслан Рубаєв заявив російському виданню "Гаваріт Масква" про смерть глави Туркменістану. "Коли запитав, чи точно, вони сказали: є знайомі, які працюють у спецслужбах, вони передають, що це так, що це сталося, коли він вийшов у відпустку", - сказав Рубаєв. "Це фальшивка. Це не інформація, а псевдоінформація, абсолютно не відповідає дійсності", - наголосив представник дипвідомства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.