НОВИНИ

Британський есмінець увійшов у Перську затоку

HMS Duncan разом з фрегатом HMS Montrose забезпечуватиме безпечний прохід суден через Ормузьку протоку.

Есмінець Військово-морського флоту Великої Британії HMS Duncan у неділю, 28 липня, увійшов до перської затоки. Про це йдеться в офіційній заяві Міноборони Британії.

 

Так, HMS Duncan разом з фрегатом HMS Montrose забезпечуватиме безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. 

 

"Свобода судноплавства в Ормузькій протоці життєво важлива не тільки для Великої Британії, а й для наших міжнародних партнерів і союзників. Торгові судна повинні мати можливість вільно подорожувати на законних підставах і безпечно торгувати в будь-якій точці світу", - зауважив британський міністр оборони Бен Воллес.

 

Зокрема, він заявив, що радий, що HMS Duncan продовжить роботу HMS Montrose, "допомагаючи гарантувати безпеку цього важливого маршруту".

 

Як повідомлялося, чиновники США заявили, що кораблі, які нібито належать Іранській революційній гвардії, наблизились до нафтового танкера Великої Британії British Heritage в Перській затоці  і запропонували зупинитися в іранських водах, але відступили після попередження британського військового корабля. Згодом британський уряд підтвердив, що три іранські судна намагалися заблокувати прохід танкера. Так, Лондон закликав Іран до деескаляції ситуації в регіоні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.