НОВИНИ

Ізраїль і США здійснили перехоплення ракет в космосі

Випробування проводили Міністерство аерокосмічної промисловості і оборони Ізраїлю та Агентство протиракетної оборони США.
Сполучені Штати Америки та Ізраїль випробували нову систему протиракетної оборони Hetz-3 та здійснили три успішних перехоплення ракет за межами атмосфери. Про це заявив прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху у Twitter.

 

Так, випробування проводили Міністерство аерокосмічної промисловості і оборони Ізраїлю та Агентство протиракетної оборони США(MDA) на острові Кадьяк, штат Аляска. 

 

"Я хотів би висловити глибоку подяку Сполученим Штатам за це досягнення на благо нашої спільної безпеки", - наголосив Нетаньяху, назвавши випробування "ідеальним виконанням".

 

 

 

 

Hetz 3 - це екзоатмосферна гіперзвукова протибалістична ракета (ABM), розроблена і виготовлена ​​Ізраїлем та США. Система забезпечує екзоатмосферне перехоплення балістичних ракет , включаючи міжконтинентальні балістичні ракети, що несуть ядерні, хімічні, біологічні або звичайні боєголовки.

 

Раніше Нетаньяху відкрив пам'ятну дошку, що відзначає місце, де буде розташовуватися нове місто - Trump Heights (Трампові висоти).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.