НОВИНИ

США запровадили санкції проти родини Мадуро

Корупційна мережа зосереджувалась на збагаченні оточення Мадуро за рахунок програми соцзабезпечення громадян.

Управління з контролю за іноземними активами Держказначейства Сполучених Штатів Америки (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оголосило про введення санкцій проти корупційної мережі, яка виводила мільйони доларів із соціальних програм і до якої були причетні члени родини президента Венесуели Ніколаса Мадуро. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті американського Мінфіну.

 

Зокрема, до санкційного списку потрапили десять осіб, серед яких є троє пасинків Мадуро (Вальтер, Йоссер і Йошвал), колумбійський бізнесмен Алекс Сааб, який очолював корупційної мережі, та сини першої леді Сілії Флорес.

 

Так, корупційна мережа зосереджувалась на збагаченні оточення Мадуро за рахунок урядової програми соціального забезпечення громадян країни.

 

"Корупційна мережа дозволила Мадуро та членам його сім'ї красти у людей Венесуели. Вони використовують їжу як форму соціального контролю, щоб винагороджувати політичних прихильників і карати опонентів, при цьому присвоюючи сотні мільйонів доларів за допомогою низки шахрайських схем", - наголошується у повідомленні.

 

Крім того, запроваджені обмежувальні заходи проти 13 компаній.

 

Раніше Державний секретар США Майк Помпео заявив, що Сполучені Штати можуть вдатися до військових дій для того, що б зупинити триваючі заворушення по всій Венесуелі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.