НОВИНИ

На виборчій дільниці у Мар’їнці приїхала організована група фейкових журналістів

Зазначені особи намагалися отримати інформацію від окружної виборчої комісії щодо явки.

У Донецькій області на виборчому окрузі №59 з центром у Мар'їнці у неділю, 21 липня, були помічені люди, що представляються працівниками ЗМІ, але не мають відповідних посвідчень. Про це повідомили в Громадянській мережі ОПОРА.

 

"У 59 окрузі з центром у Мар'їнці помічені люди, що представляються працівниками ЗМІ, але не мають посвідчень", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначено, що ці люди намагалися отримати інформацію від окружної виборчої комісії щодо явки, але після того, як члени ОВК попросили показати посвідчення, вони відмовилися це робити, через що ОВК викликали поліцію.


Місцеві кажуть про те, що це, ймовірно, приїхала організована група, констатували в ОПОРІ.

 

Як повідомлялося, в Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбувається голосування на дострокових парламентських виборах. Голосування триватиме до 20:00.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.