НОВИНИ

Столтенберг попередив про шпигунство за країнами НАТО

Генсек НАТО заявив, що гарантією від можливого втручання, включаючи "російські гібридні атаки" є незалежні ЗМІ.

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг заявив про збільшення випадків загрози шпигунства, в тому числі промислового, Канаді та іншим союзникам Альянсу з боку інших держав. про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час прес-конференції після зустрічі з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

 

Зокрема генсек відзначив, що у НАТО до цього ставляться дуже серйозно.

 

"Частково йдеться про промислове шпигунство, з яким стикається громадянська розвідка, але, звичайно ж, може зачепити і наші збройні сили, а також військову розвідку", - наголосив він.

 

За словами Столтенберга, НАТО та його керівництво створили новий розвідувальний підрозділ, який орієнтований на поліпшення обміну інформацією між організаціями та підвищення здатності реагувати на кіберзагрози.

 

На думку генсека Альянсу, хоча союзники НАТО посилили свою кібербезпеку, найкращою гарантією від можливого втручання в майбутні вибори в Канаді, включаючи "російські гібридні атаки" є вільні і незалежні ЗМІ, здатні зрозуміти і розкрити спроби поширення дезінформації. 

 

Раніше у Бельгії спецслужби звільнили офіцера, якого підозрюють у зв'язках з російським олігархом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.