НОВИНИ

У МЗС Молдови заявили, що голосування депутатів у ПАРЄ не відображає позицію уряду

У міністерстві зауважили, що голосування парламентарів в ПАРЄ є індивідуальним і не відображає позицію уряду або держави.

У міністерстві закордонних справ Молдови заявили, що голосування молдовських депутатів у ПАРЄ не відображає позицію уряду чи держави. Про це повідомляє NewsMaker.

 

"Голосування парламентарів в ПАРЄ є індивідуальним і не відображає позицію уряду або держави", - зауважили в міністерстві.

 

Також у відомстві  додали, що виконавча влада не вважає прерогативою давати будь-які рекомендації парламентарям щодо того, як їм голосувати.

 

Так, за резолюцію, що дозволяє делегації РФ повернутися до Асамблеї, у ніч з 24 на 25 червня проголосували 118 делегатів, проти - 62, ще 10 - утрималися.

 

Зокрема, два представники молдовської делегації, лідер партії "Платформа Гідність і правда" Андрій Нестасе і глава фракції соціалістів Влад Батринча, проголосували за прийняття резолюції ПАРЄ.

 

Зазначається, що Віцеголова партії "Дія і солідарність" (PAS) Михайло Попша голосував проти. Ще двоє депутатів від Молдови при голосуванні були відсутні.

 

Крім того, Нестасе пояснив, що проголосувати за повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи було нелегко, але "ПАРЄ може позитивно вплинути на всі держави".

 

Разом з тим, Михайло Попша сказав, що виступив проти, "щоб підтримати наших сусідів-українців".

 

 "Наші партнери в Києві наполегливо просили мене підтримати їх під час голосування", - зазначив він.

 

Нагадаємо, що ПАРЄ 25 червня  ухвалила резолюцію, що дозволяє Росії повернутися в організацію без виконання зобов’язань

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.