НОВИНИ

Генштаб на ТКГ в Мінську замість Хомчака представлятиме заступник командувача ООС Бондар

Президент України Володимир Зеленський вирішив, що участь головнокомандувача ЗСУ у мінських переговорах наразі не на часі.

Президент України Володимир Зеленський  прийняв рішення, що у переговорах Тристоронньої контактної групи у Мінську замість головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака Генштаб ЗСУ представлятиме заступник командувача операції Об'єднаних сил Богдан Бондар. Про це 5 червня у Facebook повідомила Адміністрація президента.

 

«Після додаткових консультацій президент України прийняв рішення, що участь начальника Генерального штабу, головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенанта Руслана Хомчака у переговорах Тристоронньої контактної групи у Мінську наразі не на часі», - поінформували в АП і додали, що Генеральний штаб ЗСУ на зустрічі ТКГ 5 червня 2019 року у підгрупі з безпеки буде представлено заступником командувача ООС генералом-майором Богданом Бондарем.

 

Водночас в АП зауважили, що Хомчак надалі братиме участь у консультаціях з підготовки позиції української делегації у ТКГ.

 

Нагадаємо, 3 червня Зеленський призначив представником України у ТКГ другого президента України Леоніда Кучму.

 

Як повідомлялося, раніше Ірина Геращенко написала заяву про звільнення з посади уповноваженого президента України з мирного врегулювання та представника України в гуманітарній підгрупі в Мінську.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.