НОВИНИ

Змінити місце голосування для участі у виборах до Ради можна до 15 липня - ЦВК

Зазначається, що 24 травня розпочався виборчий процес з позачергових виборів народних депутатів України.

Тимчасово змінити місце голосування для участі в парламентських виборах українці можуть до 15 липня включно. Про це повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук у Facebook.

 

"Сьогодні розпочався виборчий процес з позачергових виборів народних депутатів України. Так само і стартує процес тимчасової зміни місця голосування", - зауважила вона.

 

За її словами, що від 2 травня і до 15 липня включно кожен охочий скористатися своїм правом виборця може подати заяву до органів ведення державного реєстру виборців і тимчасово змінити місце голосування.

 

"Для виборців, чия виборча адреса знаходиться на тимчасово окупованій території, достатньо лише паспорту з відповідною реєстрацією. Для всіх інших доведеться додати підтверджуючі документи, що ви дійсно будете в день голосування в тому місці, де хочете проголосувати", - наголосила вона.

 

 

Водночас Сліпачук нагадала, що за пропорційною системою під час голосування українці отримають два бюлетені - для голосування у загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчому окрузі. Тому, якщо виборець знаходиметься за межами свого округу, він зможе проголосувати лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

 

Нагадаємо, 21 травня Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.