НОВИНИ

Зеркаль повідомила, що залишатиметься заступником міністра закордонних справ

Заступниця міністра закордонних справ наголосила, що зовнішня політика є спільною справою президента та МЗС.

У середу, 22 травня, Олена Зеркаль повідомила, що її посада і роль у дипломатичній службі не змінилися, вона лишається заступником міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції. Про це Зеркаль написала у Facebook.

 

"У мене достатньо енергії та мотивації робити все можливе для захисту інтересів України у міжнародній політиці. Робота на відповідальній посаді є викликом і шансом. А також виявом суспільної і політичної підтримки для мене. Хочу подякувати всім за теплі відгуки у контексті мого можливого призначення та за довіру. Можливо, це колись і станеться. Посади важливі у контексті досягнення цілей, моєю ціллю є просування та захист інтересів України. А кар’єрні рішення не мають йти в розріз з власними цінностями та принципами", - написала вона, коментуючи свою відмову від посади заступниці глави Адміністрації президента. 

 

Заступниця міністра закордонних справ наголосила, що зовнішня політика є спільною справою президента та МЗС.

 

"Тому, взаємодія, конструктив і взаємоповага є критично важливими. Ми - одна команда і країна в нас одна", - зазначила вона.

 

Крім того, Зеркаль підкреслила, що наступний важливий пункт у її календарі - 25 травня, Гамбург.

 

"Міжнародний трибунал з морського права оголосить рішення щодо українських військових кораблів та моряків, яких треба повернути домів. А вже з самого початку червня - двотижневі слухання у Гаазі", - повідомила вона.

 

Нагадаємо, 21 травня Зеленський підписав указ про призначення Зеркаль заступником голови Адміністрації президента України.

 

Водночас "Українська правда" з посиланням на джерела в команді Зеленського повідомляє, що Зеркаль відмовилася від посади заступника голови АП. Точної причини відмови Зеркаль джерела не називають. Дипломат нібито погоджувалася бути лише уповноваженим з питань міжнародних судів України стосовно Росії, а не заступником голови АП.

 

Пізно ввечері 21 травня указ президента України Володимира Зеленського №309/2019 року про призначення Олени Зеркаль заступником голови Адміністрації президента України зник з сайту глави держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.