НОВИНИ

На Чернігівщині розпочались масштабні навчання артилерії ЗСУ зі стрільбами

Війська упродовж 3-х днів будуть відпрацьовувати тактичні та вогневі завдання з ураження противника у різних видах бою.
У Чернігівській області на базі загальновійськового полігону оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України розпочались тактичні навчання з бойовою стрільбою частин та підрозділів артилерії. Про це у четвер, 16 травня, повідомляє прес-служба Міноборони.

 

"Військами упродовж 3-х днів, як вдень, так і вночі будуть відпрацьовані тактичні та вогневі завдання з ураження противника у різних видах бою", - йдеться у повідомленні.

 

 

Окремими завданнями визначається: подолання водної перешкоди, ведення розвідки у різні способи та ведення контрбатарейної боротьби.

 

Також будуть відпрацьовані питання щодо виявлення та знищення підрозділів противника із застосуванням вогневих контурів, які були вдало апробовані у минулому році в районі проведення операції Об’єднаних сил.

 

 

Окрім артилерійських підрозділів до участі у навчанні будуть залучені розвідувальні підрозділи та підрозділи оперативного забезпечення.

 

 

Як повідомлялося, у зоні проведення операції Об'єднаних сил пройшли тактичні тренування з протиповітряної оборони, у яких взяли участь дивізіони, батареї та інші підрозділи протиповітряної оборони оперативно-тактичних угрупувань ОС. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.