НОВИНИ

Трамп анонсував перегляд імміграційних законів

Президент США запропонує реформування системи легальної імміграції на користь заявників, які розмовляють англійською мовою, добре освічені і мають пропозиції про роботу.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп в четвер, 16 травня, запропонує переглянути закони про імміграцію. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на високопоставленого представника адміністрації Трампа.

 

За його словами, глава Білого дому обговорить план посилення безпеки кордону та реформування системи легальної імміграції на користь заявників, які розмовляють англійською мовою, добре освічені і мають пропозиції про роботу.

 

Так, щоб бути схваленим у Конгресі США, даний план мають підтримати демократи.

 

Однак план Трампа не включає жодних заходів щодо іммігрантів без документів, які вже проживають в Сполучених Штатах. 

 

За словами чиновника, Трамп представить огляд плану, де деталі “дуже великого документа” будуть випущені в найближчі тижні.

 

Раніше у заяві Пентагону йшлося про те, що в.о. міністра оборони США Патрік Шанахан "уповноважив командувача інженерного корпусу армії США розпочати планування і виконання до $1 млрд на підтримку Департаменту внутрішньої безпеки і митного та прикордонного контролю". Це перші кошти, виділені після підписання президентом Дональдом Трампом указу про національну надзвичайну ситуацію, яку він оголосив, щоб обійти Конгрес і побудувати обіцяну під час своєї передвиборної кампанії стіну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.