НОВИНИ

Активіста Бекірова повернули з лікарні до СІЗО

Результати обстеження, швидше за все, будуть використані слідством при продовженні арешту на початку червня, припускає журналіст Антон Наумлюк.

Окупанти повернули кримськотатарського активіста Едема Бекірова з клініки в СІЗО Сімферополя. Про це у Facebook написав журналіст Антон Наумлюк.

 

За його словами, Бекірова, обвинуваченого в незаконному обороті боєприпасів і вибухових речовин, вивозили з Сімферопольського ізолятора в клініку імені Семашка, де він провів кілька годин.

 

«Судячи з усього, це була реакція на відвідання Бекірова уповноваженою з прав людини в Криму Людмилою Лубіною, якій він поскаржився на постійне погіршення здоров'я в СІЗО. Результати обстеження, швидше за все, будуть використані слідством при продовженні арешту на початку червня", - написав журналіст і додав, що натепер Бекіров уже доставлений назад до ізолятора.

 

Нагадаємо, 14 квітня адвокат Іслям Веліляєв розповів, що Бекіровавивезли на обстеження до клінічної лікарні імені Семашка в окупованому Сімферополі.

 

Раніше дочка Бекірова  Елеонора Бекірова повідомила, що її батька вивезли у лікарню з невідомих поки причин. 

 

в окупованому Криму підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя у середу, 10 квітня, продовжив арешт політв'язню Едему Бекірову до 12 червня.

 

Раніше заарештований кримськотатарський активіст Едем Бекіров пройшов медобстеження в лікарні імені Семашка в окупованому Сімферополі, під час якого у політв'язня виявили ускладнення діабету і хвороби серця.

 

Попередньо кримськотатарського активіста Бекірова перевели з камери в медично-санітарну частину ізолятора.

 

Як повідомлялося, в окупованому Криму підконтрольний Російській Федерації Київський районний суд у четвер, 7 лютого, продовжив арешт кримськотатарському активісту Едему Бекірову до 12 квітня.

 

Ззахист тяжко хворого політв'язня Едема Бекірова отримав "медичний висновок", в якому вказано, що стан здоров'я кримського татарина не є перешкодою для його тримання під вартою. Своєю чергою, стан здоров'я Бекірова різко погіршився.

 

12 грудня працівники ФСБ Росії затримали Бекірова на адміністративному кордоні з Херсонською областю. 13 грудня російський окупаційний «суд» у Сімферополі незаконно арештував активіста на 1 місяць та 30 днів.

 

В окупованому Криму провели експертизи у справі тяжкохворого політв'язня Едема Бекірова, який вже півроку перебуває в ув'язненні. Експерти стверджують, що його ДНК знайдено на упаковці з патронами і вибухівкою. Однак рідні Бекірова впевнені, що результати сфальсифіковані.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.