НОВИНИ

Прем'єр Литви оголосив про відставку

Саулюс Скверняліс не вийшов до другого туру президентських виборів.

Прем'єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс, який не вийшов до другого туру президентських виборів, заявив, що залишить посаду глави уряду і продовжить роботу як член парламенту. Про це повідомляє Delfi.

 

Як відомо, Скверняліс, кандидат від "Партії зелених та селян", отримав 19,72% і посів третє місце.

 

"Я прийняв рішення, більше не хочу говорити про інші варіанти. Рішення про відставку відбудеться 12 липня. До тих пір, я думаю, що уряд буде працювати дуже добре", - зауважив він.

 

Своєю чергою, Рамунас Карбаускіс, глава "Партії зелених та селян", заявив про можливість всіх варіантів: дострокові вибори, уряд меншості або нинішній уряд більшості з іншим прем'єр-міністром.

 

Нагадаємо, у Литві до другого туру президентських виборів пройшли колишній міністр фінансів, кандидат від консерваторів Інгрида Шимоніте (31,13% голосів) і незалежний кандидат, економіст Гітанас Науседа (30,95%). Зокрема, Шимоніте отримала на 2647 голосів більше, ніж Науседа.

 

Як повідомлялося, 12 травня стартували президентські вибори в Литві, на яких литовці обирають наступника чинної глави держави Далі Грибаускайте, яка не має права висувати свою кандидатуру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.