НОВИНИ

Дата проведення інавгурації стане відома цього тижня - Парубій

Зареєстровано пам'ять постановою о інавгурації, але одна з них була відкликана.

Дата проведення інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського буде визначена народними депутатами цього пленарного тижня. Про це заявив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради.

 

"Цього тижня ми маємо розглянути постанову про призначення інавгурації. І, я вважаю, це буде одне з ключових рішень цього тижня під час пленарного засідання Верховної Ради України", - зазначив Парубій.За його словами, станом на сьогодні зареєстровано 5 постанов щодо інавгурації, але одна з них була відкликана у суботу, 11 травня.При цьому він не назвав конкретного дня, коли парламентарі зможуть розглянути постанови.

Нагадаємо, другий тур виборів президента України відбувся 21 квітня. 30 квітня ЦВКоголосила офіційні результати виборів президента. За Володимира Зеленського   проголосували  73,22% виборців, Пера Порошенка підтримали  – 24,45%, - йдеться в повідомленні ЦВК. У п’ятницю, 3 квітня, остаточні результати виборів були опубліковані в офіційних виданняхВерховної Ради "Голос України" та Кабінету Міністрів «Урядовий кур’єр». Згідно з українським законодавством, інавгурація президента має відбутися протягом 30 днів після оприлюднення в друкованих виданнях. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.