НОВИНИ

"Для мене честь, коли мене порівнюють з агентом РФ". Лідер французьких лівих виступив проти членства України в НАТО

Жан-Люк Меланшон закликав припинити "антиросійську істерію" в ЄС.

Лідер соціалістичної партії "Нескорена Франція" Жан-Люк Меланшон виступив проти членства України та Грузії в Північноатлантичному альянсі і закликав припинити "антиросійську істерію" в Європі. Про це повідомляє французьке видання Le Figaro.

 

 

Зокрема, політик виступив з промовою в Марселі в рамках передвиборчої кампанії до Європарламенту. Так, саме в цьому місті його обрали євродепутатом.

 

"У ваших інтересах мати членів парламенту, які не братимуть участі в антиросійській і пронатовській істерії, що вирує в Європарламенті", - зазначив він, назвавши можливий вступ Грузії в НАТО "грубою і дурною провокацією".

 
Крім того, Меланшон виступив проти вступу України в НАТО, який "віддасть нас у руки безвідповідальності", тому що Альянс є "військовою коаліцією, якою ми не керуємо".

 

На його думку, європейці нібито "не мають ніякого інтересу до продовження напруженості" з Росією.

 

"Для мене честь, коли мене порівнюють з агентом росіян, тому що я хочу миру", - сказав він, відповідаючи на закиди опонентів про його прихильність до Кремля.

 

Раніше стало відомо, що у Бундестазі мають намір з'ясувати, чи не порушив депутат від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" Маркус Фронмаєр, підозрюваний в інтенсивних контактах з офіційними російськими особами, кодексу поведінки німецьких парламентарів і чи немає підстав для передання справи до прокуратури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.