НОВИНИ

Електронними рецептами вже видано 1 млн ліків - Супрун

В.о. міністра охорони здоров'я нагадала, що 3 квітня програма "Доступні ліки" перейшла в адміністрування НСЗУ.

Аптеками за електронними рецептами вже видано перший мільйон лікарських засобів за програмою "Доступні ліки"Про це в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила на своїй сторінці у Facebook.

 

"Менш ніж за місяць від старту електронних рецептів було виписано перший мільйон рецептів без папірців. А 9 травня о 17.54 годині було відпущено мільйонний лікарський засіб в одній з аптек у Кривому Розі. Це свідчить про те, що ліки для українців стали ще доступнішими, а лікарі і пацієнти охоче ними користуються", - йдеться у повідомлені.

 

Супрун нагадала, що 3 квітня програма "Доступні ліки" перейшла в адміністрування Національної служби здоров'я України (НСЗУ). Завдяки електронній системі тепер можливо відслідковувати будь-яку інформацію стосовно програми "Доступні ліки" — навіть коли точно і де було відпущено ліки.

 

Інструкція з отримання ліків за електронним рецептом опублікована на сайті МОЗ.

 

Програма "Доступні ліки" стартувала у 2017 році. Українці можуть безоплатно або за невелику доплату отримати ліки проти хронічних хвороб серця, астми та діабету 2 типу. Як повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, за цей час лікарі виписали понад 35 мільйонів рецептів на понад 1,8 мільярда гривень, а програмою користуються понад 7 млн людей. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.