НОВИНИ

Німеччина відреагувала на скасування результатів виборів у Стамбулі

У МЗС ФРН заявили, що призначення мерів в Стамбулі повинно вирішуватися виключно з волі турецьких виборців.

Німеччина назвала незрозумілим рішення  Верховної виборчої ради Туреччини щодо проведення повторних виборів у Стамбулі  Про це йдеться у заяві на сайті МЗС Німеччини.

 

"Рішення визнати недійсними результати муніципальних виборів в Стамбулі і призначити повторне голосування є непрозорим і незрозумілим", - йдеться у повідомленні.

 

"Призначення мерії в Стамбулі може і повинно вирішуватися виключно з волі турецьких виборців. Підтримка демократичних принципів з прозорими виборчими умовами є нашим головним пріоритетом", - додали в німецькому МЗС.

 

Нагадаємо, 6 травня Верховна виборча рада Туреччини ухвалила рішення про повторне проведення місцевих виборів в Стамбулі, скасувавши результати виборів 31 березня, під час яких переміг кандидат опозиції.

 

Раніше "Партія справедливості і розвитку" заявила, що готова довести серйозні порушення, які можуть змінити результат місцевих виборів.

 

Ці місцеві вибори – перші після перемоги Ердогана на президентських виборах минулого року та запровадження нової політичної системи у Туреччині, що перетворила її на президентську республіку з дуже широкими повноваженнями президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.