НОВИНИ

Викрито конвертаційний центр з тіньовим обігом понад 500 млн гривень щомісяця

До схеми залучені службовці ГУ ДФС у Львівській області.

На Львівщині викрили конвертаційний центр з тіньовим обігом понад 500 млн гривень щомісяця. Попередньо, до його організації та незаконної схеми залучені працівники обласної Державної фіскальної служби. За даними, наразі діяльність центру припинена.

Відомо, що працював він з 2018 року. Там мали справу як з державними грошима, так і від приватних підприємств. Спочатку безготівкові кошти виводили у тіньовий сектор економіки. Потім - шляхом конвертації переводили їх в готівку. Вдавалася така схема завдяки організації незаконного формування податкового кредиту. У ДБР зазначили, "такі дії завдали шкоди економічним інтересам держави в особливо великих розмірах".

 

Під час санкціонованих обшуків на робочому місці окремих службових осіб Головного Управління Державної фіскальної служби у Львівській області вилучено речові докази. Проводиться досудове розслідування за статтями "зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки" та "фіктивне підприємництво, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі". Наразі слідчі встановлюють усіх причетних до цієї протиправної схеми та до роботи конвертаційного центру. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.