НОВИНИ

Порошенко призначив нового голову комісії з військово-технічного співробітництва

Президент України призначив на посаду секретаря РНБО Кривоноса.

Президент України Петро Порошенко призначив секретаря Ради національної безпеки і оборони України полковника Сергія Кривоноса головою Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Про це повідомляє пресс-служба Адміністрації президента. 

 

"На часткову зміну статті 1 Указу президента України від 6 серпня 2015 року № 467 "Про персональний склад Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю" (зі змінами, внесеними Указами від 23 листопада 2015 року № 655, від 14 грудня 2016 року № 554, від 6 березня 2018 року № 56, від 4 лютого 2019 року № 28, від 4 березня 2019 року № 49) увести до персонального складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю Кривоноса Сергія Григоровича - заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, визначивши його головою Комісії", - йдеться в указі №114/2019.

 

Як повідомлялося, 12 березня стало відомо, що Порошенко підписав указ про призначення колишнього кандидата в президенти Кривоноса заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони України. 

 

Нагадаємо, ввечері 6 березня Центральна виборча комісія отримала заяву від кандидата в президенти Сергія Кривоноса про відмову від балотування. Сам Кривонос, який займає посаду заступника командувача Сил спеціальних операцій, оголосив, що вирішив зняти свою кандидатуру, оскільки вважає "не доцільним зміну Верховного головнокомандувача Збройних сил України" в умовах агресії РФ. Крім того, головний редактор Цензор.нет Юрій Бутусов зазначив, що Кривонос зняв свою кандидатуру нібито після зустрічі з Петром Порошенком, яку ініціював президент. За даними видання, найближчим часом буде рішення про призначення Кривоноса на високий державний пост.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.