НОВИНИ

Дебати на Олімпійському. Правоохоронці провели нараду щодо забезпечення порядку на стадіоні

Правоохоронці узгодили питання координації між всіма підрозділами МВС, що можуть бути задіяні в охороні правопорядку.

У вівторок, 9 квітня, керівництво Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України провели виїзну нараду на НСК «Олімпійський», на якій обговорили розстановку сил та засобів правоохоронців у випадку проведення дебатів між кандидатами у президенти коміком Володимиром Зеленським та чинним головою держави Петром Порошенком на стадіоні. Про це повідомив Департамент комунікації Національної поліції України.

 

Зазначається, що участь у нараді взяли перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, Голова Національної поліції Сергій Князєв, Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, керівництво Національної гвардії України, поліції Києва та дирекція стадіону.

 

«Керівники обговорили розподіл сил та засобів правоохоронців у випадку, якщо дебати кандидатів у президенти України відбудуться на НСК «Олімпійський», - йдеться в повідомленні.

 

Зокрема, правоохоронці обговорили кількість особового складу, яку необхідно буде залучити до забезпечення безпеки. Також йшлося про взаємодію та координацію дій всіх підрозділів системи МВС, які братимуть участь в охороні публічного порядку.

 

У НПУ зауважили, що голова Нацполіції Сергій Князєв наголосив на готовності поліції до забезпечення безпеки людей. 

 

Нагадаємо, 8 квітня Голова Національної громадської телерадіокомпанії України Зураб Аласанія повідомив, що вартість дебатів між Володимиром Зеленським і Петром Порошенком у разі їх проведення на НСК "Олімпійський" становитиме майже 6 млн доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.