НОВИНИ

Адміністрація Трампа визнала частину збройних сил Ірану терористичною організацією

Мова йде про Корпус вартових ісламської революції.

Сполучені Штати Америки внесли Корпус вартових ісламської революції, військову гілку виконавчої влади Ірану, у список іноземних терористичних організацій. Про це йдеться у заяві президента США Дональда Трампа на сайті Білого дому.

 

"Сьогодні я офіційно оголошую про намір моєї адміністрації внести Корпус вартових ісламської революції, в тому числі його сили спеціального призначення "Аль-Кудс", у список іноземних терористичних організацій", - зауважив американський лідер.

 

Наголошується, що США вперше в історії визнали частину іноземного уряду терористичною організацією.

 

"Цей безпрецедентний крок визнає реальність того, що Іран є не тільки державним спонсором тероризму, а й що Корпус бере активну участь, фінансує і сприяє тероризму як інструменту державного управління. Він є основним засобом уряду Ірану із спрямування і здійснення глобальної терористичної кампанії", - наголосив Трамп.

 

За словами президента США, ця акція дає Тегерану чітко зрозуміти, що його підтримка тероризму має серйозні наслідки.

 

"Ми будемо продовжувати посилювати фінансовий тиск і збільшувати плату іранського режиму за його підтримку терористичної діяльності, поки він не відмовиться від своєї зловмисної та незаконної поведінки", - підкреслив Трамп.

 

Нагадаємо, 26 березня США ввели нові санкції проти Ірану. У список санкцій потрапили дев'ять фізичних осіб та 14 організацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.