НОВИНИ

ФБР розслідує можливі фінансові злочини Коломойського - The Daily Beast

За даними джерел, розслідування має широкомасштабний характер і триває вже досить давно.

Федеральне бюро розслідувань США розслідує можливі фінансові злочини з боку олігарха Ігоря Коломойського. Про це повідомляє The Daily Beast.

 

Видання з посиланням на три джерела стверджує, що ФБР розслідує справу проти Коломойського. окрема, бюро вивчає можливі фінансові злочини, в тому числі відмивання грошей.

 

За даними джерел, розслідування має широкомасштабний характер і триває вже досить давно. У той же час Коломойському досі не висунули обвинувачення, а його адвокат заперечує будь-які порушення.

 

"Коломойський категорично заперечує, що він відмивав будь-які кошти в Сполучених Штатах і крапка. Він бізнесмен. Його банк захопив уряд, стверджуючи, що банк був на межі катастрофи. Ця інформація виявилася хибною", - зазначив адвокат з юридичної фірми Ashcroft Майк Салліван.

 

За даними інших ЗМІ, в розслідуванні також бере участь прокуратура північного округу Огайо, оскільки у Коломойського там є інвестиції. Правоохоронні органи відзначають, що проживання олігарха в Тель-Авіві (Ізраїль) може ускладнити спроби видачі американській стороні.

 

Як повідомлялось, 9 травня 2017 року Дональд Трамп відправив директора ФБР Джеймса Комі у відставкупояснивши своє рішення тим, що Комі був "не здатний ефективно керувати" ФБР. У той же час телеканал CNN повідомляв, що однією з причин звільнення є те, що екс-глава ФБР "не надав президенту гарантії своєї особистої відданості".

 

Раніше колишній директор ФБР Джеймс Комі заявив, що у нього немає сумнівів щодо того, що Росія намагалася втрутитися в президентські вибори в США.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.