НОВИНИ

Латвійське телебачення звільнило співробітника за трансляцію для Russia Today

У свою чергу голова комісії Сейму Артус Кайміньш сказав, що відповідальність за подію лежить не тільки на звільненому працівнику, а й правлінні LTV і членів Національної ради з питань електронних ЗМІ.

Член правління Латвійського каналу LTV Іварс Прієде повідомив депутатам Сейму, що телебачення звільнило співробітника, який забезпечив телеміст між студією LTV і російським каналом Russia Today. Про це повідомляє Delfi

 

Зазначається, що було звільнено співробітника телеканалу Харійса Лавкінайтіса, який відповідав за процес. Однак пряму трансляцію забезпечили ще вісім співробітників LTV.

 

У свою чергу голова комісії Сейму Артус Кайміньш сказав, що відповідальність за подію лежить не тільки на звільненому працівнику, а й правлінні LTV і членів Національної ради з питань електронних ЗМІ. На його думку, ця ситуація не свідчить про хороші принципи управління і саме за подібні порушення в кінці 2018 року звільнили двох членів правління громадського телебачення.

 

Додамо, 14 березня в студії LTV була проведена пряма трансляція для телеканалу Russia Today. Під час трансляції колишній міністр закордонних справ Латвії Яніс Юрканс дав інтерв'ю. У ньому він критикував латвійську зовнішню політику, присутність НАТО в країнах Балтії і ставлення до етнічних меншин.

 

Як повідомлялося 24 липня, голова Міністерства закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс повідомив, що Росія може втрутитися у вибори країни, які пройдуть у 2019 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.