НОВИНИ

Адвокат: Росія не надала жодного достовірного свідчення щодо катастрофи МН17

Водночас російська сторона ігнорує і відкидає прості зрозумілі докази, що свідчать про її вину.

Росія надала багато різних свідчень щодо катастрофи рейсу МН17 на Донбасі однак жодне з них не є достовірним чи бодай якісно підготовленим. Про це в інтерв’ю Тижню розповів Джеррі Скіннер, адвокат, який представляє родини загиблих у катастрофі малайзійського літака рейсу МН17 у позові проти РФ у Європейському суді з прав людини.

 

«Фото українського Су (штурмовик Су-25. — Ред.), що не був українським; малайзійський пасажирський літак, який мав неправильну ліврею або фарбування; зображення пускової установки на підконтрольній Україні території, що в результаті аналізу фотофільтрів виявилися лише двома об’єднаними малюнками з багатьма доданими елементами; фіктивне дослідження компанії «Алмаз-Антей», яке не має ніякого значення; нарешті, втрачені й знайдені первинні та вторинні радіолокаційні дані, створені в такому форматі, який ніхто не зміг прочитати», — повідомив він.

 

Водночас, зауважив Скіннер, вони ігнорують і відкидають прості зрозумілі докази, що свідчать про їхню вину.

 

Разом з тим, за його словами, Росія не має жодної позиції в ЄСПЛ. Невідомо про жодні докази, передані Москвою до суду. На сьогодні Російська Федерація — відповідач. Окремі її громадяни можуть бути свідками у кримінальній справі ОСГ або в нашій заяві в ЄСПЛ. Цього не буде відомо, доки справи фактично не передадуть до суду.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»