НОВИНИ

У Євросоюзі погодили правила авіаційної безпеки у разі "жорсткого" Brexit

Постанова продовжує термін дії таких сертифікатів протягом дев'яти місяців з дати застосування.

У п’ятницю, 22 лютого, посли країн Євросоюзу погодили проект правил про забезпечення безпеки польотів на випадок виходу Великої Британії з Євросоюзу без відповідної угоди. Про це йдеться у повідомленні на сайті Європейської ради.

 

"ЄС здійснює кроки, необхідні для забезпечення високого рівня авіаційної безпеки у власному повітряному просторі на випадок виходу Великої Британії з ЄС без погодженої угоди.

 

Посли країн-членів на зустрічі Комітету постійних представників схвалили домовленість з Європейським парламентом про проект правил щодо забезпечення постійної дійсності деяких сертифікатів безпеки польотів", - йдеться у повідомленні.

 

Регламент поширюється на сертифікати авіаційної безпеки для певної авіапродукції, деталі та прилади, видані фізичним та юридичним особам, чиє основне місце діяльності є у Великій Британії, а також сертифікати, видані постачальниками авіаційної підготовки.

 

Постанова продовжує термін дії таких сертифікатів протягом дев'яти місяців з дати застосування. При необхідності Європейська комісія матиме право продовжити цей термін ще більше.

 

Запропонований текст ще мають погодити Європейський парламент та Рада ЄС.

 

Нагадаємо, 15 січня британський парламент проголосував проти угоди Мей щодо виходу країни з ЄС. Зокрема, за угоду проголосували  202 парламентарі, а проти - 432.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.