НОВИНИ

Гройсман повідомив, скільки коштів було виділено на оновлення і розвиток підприємств ОПК у 2018 році

Крім того, за словами глави уряду, близько 60% підрозділів Генштабу ЗСУ вже реорганізовано.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що державні інвестиції на оновлення і розвиток виробничих потужностей підприємств оборонно-промислового комплексу в 2018 році становили три мільярди гривень. Про це він оголосив в середу, 13 лютого, на презентації звіту уряду за 2018 рік.

 

"Безпека і оборона. 3 млрд грн – державні інвестиції на оновлення і розвиток виробничих потужностей підприємств ОПК. Реалізовано проекти Вільха, Нептун, БТР-3, БТР-4. 8 тисяч одиниць нової та модернізованої військової техніки поставлено армії", – наголосив глав уряду.

 

 

 

Крім того, за його словами, близько 60% підрозділів Генштабу ЗСУ реорганізовано, також на 20% збільшено інтенсивність бойової підготовки ЗСУ.

 

"Ухвалено довгострокову Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу. Курс України на членство в НАТО закріплено в Конституції. Близько 60% підрозділів Генштабу ЗСУ реорганізовано, на 20% збільшено інтенсивність бойової підготовки ЗСУ", – додав Гройсман.

 

 

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект про внесення змін до Конституції України щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО.