НОВИНИ

Постпред РФ в ООН заявив, що Москва не повинна виконувати мінські угоди

Васілій Небензя сказав, що Захід нібито використовує Україну як "пішака геополітичній грі проти РФ".

Постійний представник Росії при ООН Васілій Нєбєнзя під час засідання Радбезу ООН заявив, що РФ не повинна виконувати мінські угоди, запевняючи, що вона нібито "непричетна до збройного конфлікту на Донбасі".

 

"Не повторюйте завчену фразу: "Росія повинна виконати мінські угоди". У них про Росію немає ні слова. Київ саботує "Мінськ", а розплачуватися за це намагаються змусити Москву", - сказав він.

 

Зокрема, він вкотре повідомив позицію Кремля, що передача Україні контролю над кордоном з РФ в Донецькій і Луганській областях "можлива лише після прийняття закону про особливий статус Донбасу, формування на його основі органів самоврядування, амністія, обмін полоненими і ряд інших заходів".

 

 

Також Небензя сказав, що Захід нібито використовує Україну як пішака геополітичній грі проти РФ.

 

"На жаль, для нас очевидно, що Захід абсолютно не цікавить сама Україна, її доля і благополуччя її громадян. Ця країна їм цікава виключно як пішака в геополітичному протистоянні з Росією", - повідомив він.

 

Крім того, він пригрозив Києву загостренням конфлікту на Донбасі, додавши, що "ситуація залишається вибухонебезпечною".

 

"Мінські угоди можна порвати і викинути в корзину, що українська влада і зробила. Жителі Донецька і Луганська чомусь не помічають у себе агресора і не благають Київ їх врятувати" - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.