НОВИНИ

Лондон проведе голосування по Brexit до кінця лютого - ЗМІ

Мета поправки також полягає в недопущенні ситуації, коли депутати постануть перед вибором: або голосувати за попередній варіант угоди, або виходити з Євросоюзу без неї.

Представники опозиційної Лейбористської партії вимагають від прем'єр-міністра Терези Мей провести голосування по виходу Британії з Європейського союзу (Brexit) до кінця лютого. Про це повідомляєThe Sunday Times.

 

За словами представника лейбористів Кіра Стармера, опозиційна Лейбористська партія розраховує перешкодити виходу країни з ЄС без угоди за допомогою винесення на розгляд парламенту відповідної поправки, яка змусить Мей провести голосування до 26 лютого, а не після саміту ЄС 21 березня як планувалося раніше.

 

"Ми повинні встановити крайній термін, коли залишається все менше часу. І це те, що ми збираємося зробити цього тижня (11-15 лютого – ред.)", - сказав Стармер.

 

Зазначається, що мета поправки також полягає в недопущенні ситуації, коли депутати постануть перед вибором: або голосувати за попередній варіант угоди, або виходити з Євросоюзу без неї.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.