НОВИНИ

Більшість британців проти виходу з ЄС - опитування

Якби відбувся другий референдум, 56% респондентів проголосували б за те, щоб залишитись у складі ЄС.

Кількість британців, які хочуть залишитись у Європейському Союзі, сягнула найвищого рівня з часу проведення референдуму щодо Brexit у 2016 році. Про це свідчать дані опитування YouGov, яке було проведене 16 січня, повідомляє агентство Reuters.

 

Так, якби відбувся другий референдум, 56% респондентів проголосували б за те, щоб залишитись у складі ЄС. Водночас 44% опитаних проголосували б за вихід з ЄС.

 

Зазначається, що результат опитування не включає думку тих, хто не визначився і хто не має наміру брати участь у ймовірному референдумі.

 

Своєю чергою, якщо брати до уваги думку всіх, то 48% проголосували б проти Brexit, 38% опитаних висловилися б за вихід з ЄС. 6% не братимуть участі в голосуванні, 7% не визначилися.

 

Крім того, опитування показало, що підтримка проведення другого референдуму серед прихильників в Лейбористській партії складає 78%.

 

Наголошується, що в опитуванні взяли участь 1070 дорослих британців.

 

Нагадаємо, 15 січня британський парламент проголосував проти угоди Мей щодо виходу країни з ЄС. Зокрема, за угоду проголосували  202 парламентарі, а проти - 432.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.