НОВИНИ

МЗС Греції заявило про втручання РФ у внутрішні справи країни

У Греції висловили сподівання, що РФ поважатиме почуття грецького народу у використанні назви Македонія.

Міністерство закордонних справ Греції назвало коментар Міністерства закордонних справ Росії щодо рішення парламенту Македонії про перейменування країни втручанням у справи Греції. Про це йдеться у заяві відомства.

 

Так, напередодні російське МЗС опублікувало повідомленні, в якому засудило перейменування Македонії.

 

"Звернення до політичного розвитку внутрішніх подій в дружніх країнах з боку російського МЗС не відповідає рівню, який характеризує відносини між Грецією і Росією, та давнім зв'язкам дружби між нашими народами", - йдеться у заяві грецького дипвідомства.

 

Зокрема, Афіни сподіваються, що Москва поважатиме почуття грецького народу у використанні назви Македонія і відтепер буде посилатися на цю країну з її новою конституційною назвою, тобто "Північна Македонія"

 

"Ми очікуємо, що МЗС Росії в подальшому утримуватиметься від таких заяв, які становлять втручання у внутрішні справи Греції" - додається у заяві.

 

Нагадаємо, 30 вересня 2018 року у Македонії відбувся референдум стосовно зміни назви країни, для голосування прийшли близько 36,84% виборців, з яких – 91,33% підтримали ідею перейменування. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.