НОВИНИ

Україна і Польща розроблять нову систему протиповітряної оборони

Виробництво озброєння розпочнеться приблизно через три роки.

Український державний концерн "Укроборонпром" та польська компанія WB Electronics планують спільно розробити систему протиповітряної оборони (ППО) середньої дальності. Про це у вівторок, 8 січня, повідомило видання Defence Blog із посиланням на представника польської компанії Романа Мушаля.

 

"Польська компанія WB Electronics та "Укроборонпром" планують працювати над спільною розробкою систем ППО середньої дальності", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, за словами Мушаля, проект передбачає спільне створення системи ППО з використанням українських керованих ракет середньої дальності Р-27.

 

Він також додав, що більшість необхідних компонентів установки, зокрема, двигун та голівки самонаведення, вже готові.

 

Мушаль зауважив, що виробництво систем ППО в Польщі розпочнеться приблизно через три роки. Зазначається, що нові оборонні системи будуть оснащені установкою вертикального пуску. А самі системи будуть встановлені на польських вантажівках моделі Jelcz 662D.

 

Як повідомляли, Україна і Туречинна готуються до спільного випробування першої партії систем активного захисту "Заслон-Л", що зараз постачається до Туреччини. А саме, ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", проведе тестування нового механізму  разом з турецькою компанією Aselsan. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.