НОВИНИ

Винищувачі НАТО перехопили три військові літаки РФ над Балтійським морем

Мова йде про два винищувачі Су-27 та один розвідувальний літак Іл-20.

Впродовж минулого тижня винищувачі Північноатлантичного альянсу двічі піднімались для ідентифікації та супроводу військових літаків Росії у міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони Литви.

 

Так, 17 грудня літак НАТО перехопив два винищувачі Су-27, що летіли з материкової частини РФ в Калінінград. Зокрема, у російських літаків були відключені бортові транспондери. Водночас вони не надали планів польоту та не перебували на радіозв'язку з регіональним центром управління повітряним рухом.

 

Своєю чергою, 20 грудня винищувач Альянсу перехопив один розвідувальний літак Іл-20, що летів з материкової частини Росії в Калінінград. Зазначається, що його бортовий ретранслятор був вимкнений. Однак літак мав заздалегідь складений план польоту, а його екіпаж підтримував радіозв'язок з регіональним центром управління повітряним рухом.

 

Нагадаємо, 27 вересня німецькі і бельгійські винищувачі перехопили два російських бомбардувальники Ту-160 над Балтійським морем. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.