НОВИНИ

В Україні сформували протидиверсійне угрупування військ на Азовському напрямку

Також було посилено протиповітряну оборону.

В Україні сформували протидиверсійне угрупування військ та посилили протиповітряну оборону на Азовському напрямку для відсічі можливої агресії Росії. Про це у четвер, 27 грудня, заявив начальник прес-центру Об’єднаних сил Віталій Саранцев у коментарі "УНІАН".

 

«Було прийнято кілька рішень щодо посилення оборони Азовського напрямку, там було створено протидиверсійне угруповання, посилена діяльність засобів протиповітряної оборони», - повідомив він.

 

За словами Саранцева, також на цьому напрямку були проведені додаткові заходи щодо створення фортифікаційних споруд, налагоджена співпраця і більш тісний зв’язок підрозділів Об’єднаних сил з Військово-морськими силами.

 

«Тобто прийнятий досить великий комплекс заходів для того, щоб убезпечити цей напрям. Наразі як Маріуполь, так і все Азовське узбережжя захищене з суші, з повітря та з моря», - наголосив він. «Наші війська готові спинити будь-яку агресію і дати гідну відсіч», - підсумував Саранцев. 

 

Як повідомляли, від кінця серпня 2018 року Російська Федерація посилила свої угруповання вздовж усього кордону з Україною - від Білорусі до окупованого Криму та Придністров’я.