НОВИНИ

Слідчі ДБР провели перше затримання

На даний час проводяться слідчі та інші процесуальні дії.

У середу,12 грудня, слідчими Київського територіального управління Державного бюро розслідувань викрито директора одного з державних підприємств Міністерства оборони України після отримання неправомірної вигоди у розмірі двох тисяч доларів США. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

 

"Затриманий вимагав передати йому 2000 доларів США за вплив на прийняття рішення щодо непризову на військову службу. У випадку відмови він зазначив, що створить усі умови для притягнення особи до відповідальності за неявку до військового комісаріату, а також невідкладного призову його на військову службу. Особу затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, предмет злочину вилучено",  - йдеться у повідомленні.

 

На даний час проводяться слідчі та інші процесуальні дії, готується повідомлення про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом).

 

Нагадаємо, 22 листопада у Державному бюро розслідувань заявили, що розпочнуть перші кримінальні провадження 27 листопада 2018 року.

 

28 серпня директор Державного бюро розслідувань Роман Труба вирішив відмовити конкурсній комісії в призначенні переможців конкурсу на 27 керівних посад до територіальних управлінь відомства. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.