НОВИНИ

Стало відомо, коли ЄС оголосить санкції проти осіб, відповідальних за "вибори" на Донбасі

Мова йде про дев'ять осіб, відповідальних за організацію псевдовиборів в ОРДЛО.

Посли Європейського Союзу 10 грудня мають оголосити запровадження санкцій проти дев'яти осіб, відповідальних за організацію так званих "виборів" на Донбасі. Про це повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк у Twitter.

 

За його словами, рішення буде винесено на засідання Ради ЄС, яке відбудеться 10 грудня 2018 року.

 

"Посли ЄС вирішили санкціонувати 9 осіб, відповідальних за організацію виборів на сході України в листопаді. Міністри закордонних справ країн ЄС приймуть рішення 10 грудня", - наголосив він.

 

 

 

 

Як повідомлялося, 12 листопада постійна рада ОБСЄ засудила проведення незаконних "виборів" в окупованих районах Донецької та Луганської областях. 14 листопада Комітет міністрів Ради Європи обговорив так звані "вибори" на окупованому Донбасі та заявив про невизнання цього порушення Мінських угод. 

 

ЄС закликав Росію припинити фінансувати та надавати військову допомогу незаконним збройним формуванням в окупованих районах Донбасу. Постійна рада ОБСЄ 12 листопада засудила проведення незаконних "виборів" в окупованих районах Донецької та Луганської областях. 

 

Нагадаємо, 11 листопада в окупованих районах Донецької та Луганської областей пройшли так звані "позачергові вибори" глав терористичних організацій "Донецька народна республіка" та "Луганська народна республіка". Вони відбулися всупереч українському законодавству, Мінським угодам та міжнародному праву. Однак, попри протест України та світу, окупанти визнали псевдовибори "такими, що відбулися" та оголосили результати –  у ОРДО "переміг" Денис Пушилін (60,85%), натомість в ОРЛО – Леонід Пасічник (68,3%).