НОВИНИ

Понад 700 громадян РФ не пропустили в Україну після введення воєнного стану

Лише за добу в Україну не пропустили 56 росіян.
Після введення воєнного стану в окремих областях України в'їзді на територію держави відмовлено 730 громадянам Російської Федерації. Про це повідомив помічник голови ДПСУ Олег Слободян, передає Укрінформ.

 

"Всього з часу введення в окремих областях України воєнного стану відмовлено у в'їзді в Україну майже 730 громадянам РФ", - розповів він.

 

За словами Слободяна, лише за добу не пропустили в Україну 56 росіян. Він додав,  що будь-яких індидентів на пуктах пропуску з цього приводу не виникало.

 

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада. 28 листопада Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". Так, в Україні офіційно запроваджений воєнний стан, закон про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні" 28 листопада опублікований у спеціальному випуску офіційної газети Верховної Ради "Голос України". 

 

4 грудня Державна прикордонна служба України порекомендувала утриматись від поїздок до Росії, принаймні на період поки в Україні запроваджений воєнний стан.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.