НОВИНИ

В Єврокомісії закликали країни ЄС підтримати міграційний пакт ООН

Мова йде про нову платформу для багатосторонньої співпраці у сфері міграції.

Єврокомісар з внутрішніх справ і питань міграції Дімітріс Аврамопулос закликав країни Європейського Союзу підтримати міграційний пакт ООН. Про це йдеться в інтерв’ю німецького видання Die Welt.

 

"Цей пакт не передбачає збільшення мігрантів, які прибувають до Європи. Навпаки. Метою міграційного пакту ООН є просування безпечної і впорядкованої міграції та скорочення нелегального перевезення людей", - зауважив він.

 

За його словами, країни-члени ЄС повинні тісно співпрацювати з африканськими країнами. Йдеться про нову платформу для багатосторонньої співпраці у сфері міграції. 

 

"Ті, хто відкидають пакт, недостатньо його вивчили", - відзначив єврокомісар.

 

"Я закликаю всі зацікавлені країни переглянути свої наміри не приєднуватися до міграційного пакту найближчими днями і зрештою погодитися на його підписання. Це дуже важливо", - наголосив Аврамопулос.

 

"Нинішня Дублінська система мертва. Нам терміново потрібне щось нове. Ми не можемо залишити держави на Середземному морі, такі як Італія, Греція чи Іспанія для вирішення  міграційної кризи", - додав він.

 

 Так, наразі шість країн ЄС відмовилися приєднуватися до міграційного пакту ООН.

 

Раніше уряди Польщі та Ізраїлю вирішили не підписувати глобальний міграційний пакт ООН.   

 

Нагадаємо, 25 липня міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто повідомив, що країна 24 липня офіційно оголосила про вихід з переговорного процесу щодо впровадження міграційного пакту ООН. 31 жовтня уряд Австрії ухвалив рішення, що країна не буде підписувати глобальний міграційний пакт ООН. 14 листопада уряд Чехії ухвалив рішення, що країна не буде підписувати глобальний міграційний пакт ООН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.