НОВИНИ

Комітет виборців назвав депутатів, які прогуляли всі засідання Ради у листопаді

Серед фракцій і груп найбільше прогульників у "Волі Народу".
Лише 20% народних депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради у листопаді. Про це повідомляє Комітет виборців України у Facebook.

 

"Лише 20% народних депутатів (84 із 422) відвідали всі засідання Верховної Ради у листопаді. Якщо не враховувати дані позачергового засідання щодо воєнного стану, то на всіх засіданнях були 45% депутатів (188 із 422)", - йдеться у повідомленні.

 

 

Зазначається, що шість політиків не були зареєстровані на жодному засіданні.

 

"Це Євген Бакулін, В'ячеслав Константіновський, Вадим Кривохатько, Сергій Клюєв, Олександр Онищенко та Надія Савченко. У порівнянні із попередніми місяцями цей список дещо змінився. Так, на позачерговому засіданні ВР 26 листопада був зареєстрований Дмитро Ярош, який за весь час роботи ВР відвідав лише 3% засідань. До цього політик востаннє був у Раді 13 липня 2018 року", - наголошується у повідомленні.

 

Зокрема, серед фракцій і груп найбільше прогульників у "Волі Народу". У середньому на засіданнях Ради були відсутні з невідомих причин 44% депутатів групи. Також не ходили в Раду 30% депутатів Опоблоку, 29% - групи "Відродження", 27% - "Самопомочі" та 25% - "Батьківщини".

 

Водночас найменше прогульників у Радикальної партії Олега Ляшка (16%), "Народного Фронту" (19%) та Блоку Петра Порошенка (20%).

 

Всього в листопаді відбулося 13 пленарних засідань, під час яких було затверджено Указ Президента про введення воєнного стану, призначено чергові вибори Президента, відправлено у відставку Міністра аграрної політики, призначено Міністра у справах ветеранів, прийнято два закони щодо розмитнення та оподаткування автомобілів на іноземній реєстрації, створено ТСК у справі К. Гандзюк.

 

Раніше у Комітеті виборців України (КВУ) назвали прізвища десяти народних депутатів, які прогуляли у 2017 році усі пленарні засідання Верховної Ради. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.