НОВИНИ

Глава МВС Німеччини повідомив, коли піде з посади керівника ХСС

Водночас Зеехофер наразі не повідомив, чи планує залишити пост міністра.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеегофер повідомив, що залишить посаду глави баварського Християнсько-соціального союзу до 19 січня. Про це повідомляє німецький телеканал n-tv з посиланням на заяву самого Зеехофера.

 

Як зазначається, на з'їзді партії ХСС 19 січня відбудуться вибори нового голови партії.

 

Водночас Зеехофер наразі не повідомив, чи планує залишити пост глави МВС.

 

"2019 рік повинен стати роком оновлення в ХСС. Тому до 19 січня 2019 року, до позачергового з'їзду партії я запропоную вибрати нового голову. До цього моменту я звільню своє місце", – наголосив він.

 

Нагадаємо, 11 листопада, за даними ЗМІ, міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеегофер повідомив однопартійцям про намір залишити посаду глави баварського Християнсько-соціального союзу. 

 

Як повідомлялося 29 жовтня, за даними ЗМІ, канцлер Німеччини Ангела Меркель має намір відмовитися від висунення своєї кандидатури на пост канцлера після 2021 року. 

 

Нагадаємо, 3 липня стало відомо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель та міністр внутрішніх справ Горст Зеегофер дійшли згоди в конфлікті щодо міграційної політики, який загрожував існуючій коаліції.

 

30 червня стало відомо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель домовилася з 14 країнамипро прискорення процедури повернення мігрантів, які намагаються в'їхати до Німеччини.

 

Напередодні лідери ЄС на саміті в Брюсселі досягли домовленості щодо міграційної політики після понад десять годин переговрів та спроби Італії заблокувати рішення.  Зокрема, лідери ЄС домовились створити центри для мігрантів у тих країнах, які на це добровільно погодяться. Так, у цтаких  центрах визначатиметься, хто з мігрантів потребує політичного притулку, а хто  має бути депортований. Наразі не відомо, які країни погодились розмістити дані центри. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.