НОВИНИ

Шпигунство на користь РФ. Єжову продовжили арешт

За даними слідства, співпраця Єжова з російськими спецслужбами почалася у червні 2017 року.
Колишньому перекладачеві прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана Станіславу Єжова у понеділок, 29 жовтня, продовжили арешт. Прокурор військової прокуратури Ігор Кринін обгрунтував продовження запобіжного заходу тим, що Єжов може втекти, або впливати на свідків. Про це передає Громадське.
 
 
За даними слідства, співпраця Єжова з російськими спецслужбами почалася у червні 2017 після зустрічі з представником Головного управління розвідки Росії Олександром у Санкт-Петербурзі, якій передувала електронна переписка.
 

Водночас захисник Єжова Валентин Рибін заявив, що в матеріалах справи відсутні будь-які докази роботи його підзахисного на розвідку Генштабу Росії, а інформація, яку нібито передавав Єжов представнику спецслужб РФ на ім'я Олександр, не містила державної таємниці і була у володінні інших представників Кабінету міністрів України. Також Рибін запевнив, що його підзахисний не буде тікати, переховуватися від слідства.

 

Як повідомлялося, працівники СБУ затримали Станіслава Єжова 20 грудня. Народний депутат Антон Геращенко заявив, що завербований спецслужбами Російської Федерації (РФ) працівник Кабінету міністрів України Єжов працював на Росію щонайменше два роки.

 

Згодом Служба безпеки України оголосила Єжову про підозру. 22 грудня Шевченківський райсуд обрав Єжову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів без альтернативи внесення застави.

 

21 грудня 2017 року заступника керівника протоколу прем'єр-міністра України Станіслава Єжова, якого підозрюють у роботі на російські спецслужби, звільнили з роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.