НОВИНИ

Редакцію CNN у Нью-Йорку знов евакуювали

Підозри працівників поліції викликали пакети, залишені в одному з магазинів в торговому центрі на третьому поверсі.

У Нью-Йорку знову евакуювали торговий центр Time Warner, де розташована редакція телеканалу CNN. Про це у п'ятницю, 26 жовтня, повідомляє Українська правда з посиланням на CBS.

 

Зазначається, що підозри працівників поліції викликали пакети, залишені в одному з магазинів в торговому центрі на третьому поверсі.

 

Поліція Нью-Йорка підтвердила інформацію про евакуацію.

 

Нагадаємо, 25 жовтня представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір відреагував на інформацію про надсиланням посилки з вибуховим пристроєм в офіс телеканалу CNN у Нью-Йорку, назвавши інцидент терористичним актом.

 

Як повідомлялося 24 жовтня, у пошті Хілларі та Білла Клінтонів у Нью-Йорку знайдено вибуховий пристрій. Також пакет, ідентифікований як "потенційний вибуховий пристрій", був відправлений колишньому президенту США Бараку Обамі у Вашингтоні.

 

Також у Нью-Йорку в редакцію CNN надіслали посилку з підозрілим пристроєм, унаслідок чого було евакуйовано будівлю Time Warner Center, де розташовані офіси американського телеканалу. Згодом у CNN заявили, що підозріла посилка призначалася колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану. 

 

22 жовтня у поштовій скриньці біля будинку американського філантропа та фінансиста Джорджа Сороса в Нью-Йорку виявили вибухівку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.