НОВИНИ

Україна та Австралія домовились про співпрацю з протидії кіберзагрозам і тероризму

Завдяки співпраці з Федеральною поліцією Австралії українським правоохоронцям вже вдалося знешкодити десятки злочинів у сфері кібербезпеки і тероризму.

У вівторок, 23 жовтня, представники правоохоронних органів України та Австралії домовилися про співпрацю у сфері протидії кіберзагрозам і тероризму.  Про це йшлося під час зустрічі голови Національної поліції України Сергія Князєва із заступницею комісара Федеральної поліції Австралії Ліан Клозе, повідомляє прес-служба  МВС.

 

За словами Князєва, українська сторона має наміри провести дієві перемовини із австралійськими колегами, зокрема у питаннях протидії кіберзлочинності та тероризму.

 

"Ми разом доводимо всьому світу, що тероризм не має кордонів. Ми постійно протидіємо, як тероризму з боку РФ, так і кіберзагрозам. Тому маємо намір взяти на озброєння найкращих світовий досвід у боротьбі із цими викликами", - повідомив Князєв.

 

Також глава Нацполіції зауважив, що лише протягом 2017 – 2018 років наші підрозділи відбили ряд світових кібератак, зокрема зреагували на вірус Petya.

 

«Завдяки плідній співпраці наших кіберпідрозділів лише у цьому році ми знешкодили за інформацією австралійських правоохоронців кілька злочинних груп, які через Інтернет примушували малолітніх дітей до створення порнографічних матеріалів. Зараз ці матеріали направлені до суду. Цей контент створювався в Україні, а продавався тут в Австралії», -  зазначив Князєв.

 

В свою чергу, заступницею комісара Федеральної поліції Австралії Ліан Клозе повідомила, що Австралія постійно співпрацює із міжнародними партнерами у протидії тероризму.

 

«У нас досить широка мережа міжнародних партнерів, ми, в тому числі працюємо з Україною. Серед наших партнерів - 33 країни, з якими співпрацюємо у правоохоронній діяльності, а також все що стосується оперативної діяльності в плані розслідувань», - пояснила Клозе.

 

Нагадаємо, 12 квітня Міністерство внутрішніх справ України заявило про співпрацю з Туреччиною у сфері протидії тероризму та екстремізму.

 

Як повідомлялося, Національна поліція України та відділ Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC) співпрацюватимуть у боротьбі з організованими злочинними угрупованнями, що діють у сфері наркозлочинності і торгівлі людьми.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.