НОВИНИ

Климпуш-Цинцадзе обговорила з главою МЗС Австралії співпрацю в сфері кібербезпеки

Віце-прем’єр-міністр України також висловила готовність до обміну досвідом з австралійцями щодо протидії гібридним загрозам.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч із міністром закордонних справ Австралії Маріс Пейн, у ході якої вони обговорили нові можливості у військовій співпраці, двосторонні економічні відносини, співробітництво в космічній галузі та в сфері кібербезпеки, а також розслідування трагедії MH-17 і започаткування спільних ініціатив у межах взаємодії з НАТО. Про це в понеділок, 22 жовтня, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

 

Як зазначається, віце-прем’єр-міністр подякувала австралійській стороні за послідовну позицію щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України, а також рішення про збереження санкцій проти Росії. Водночас вона повідомила, що російська агресія завдала величезної шкоди Україні.

 

Климпуш-Цинцадзе також висловила готовність до обміну досвідом з австралійцями щодо протидії гібридним загрозам.

 

Своєю чергою, Пейн наголосила на надзвичайній важливості посилення міжнародних політичних та юридичних заходів, зокрема, продовження санкцій проти Росії.

 

"Ми розуміємо, що справжні загрози далеко за межами хімічних та кібератак", – зазначила вона.

 

Крім того, сторони обговорили питання дотримання прав людини та свобод. Климпуш-Цинцадзе заявила, що Україна розраховує на підтримку Австралії як члена Ради ООН з прав людини для звільнення з-під варти українських політв'язнів та захисту прав корінних народів.

 

Віце-прем’єр-міністр також додала, що Україна зацікавлена в посиленні співробітництва з Австралією за специфічними напрямами.

 

"Нам надзвичайно цікаво активізувати співпрацю у сфері кібербезпеки та участь у космічних програмах", – наголосила вона.

 

 

Нагадаємо, 18 вересня віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила з Державним секретарем у справах оборони Великої Британії Гевіном Вільямсоном питання щодо гібридних загроз з боку Росії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.