НОВИНИ

У МЗС повідомили, коли набуде чинності угода про безвіз з Катаром

Однак українці, які планують в’їхати в Катар, на понад 90 днів, повинні отримати візу.

Угода між Україною та Катаром про взаємне скасування візових вимог набуде чинності 2 листопада. Про це в четвер, 18 жовтня, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

 

"Відповідно до положень Угоди, громадяни України, які користуються паспортами громадянина України для виїзду за кордон (біометричними та небіометричними), і громадяни держави Катар, які користуються звичайними паспортами, можуть в'їжджати, перебувати, виїжджати та перетинати транзитом територію держави іншої сторони без віз за умови, що тривалість їх перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, паспорти подорожуючих повинні бути чинними строком не менше шести місяців з дати в’їзду на територію держави іншої сторони.

 

"Громадяни України та Катару, які мають намір в’їхати на територію держави іншої сторони на строк, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, повинні отримати візу в дипломатичному представництві або консульській установі держави іншої Сторони перед в’їздом на її територію", – наголосили в МЗС.

 

Нагадаємо, 9 серпня 2017 року Катар спростив візовий режим для громадян України, для того аби отримати дозвіл на в'їзд до Катару українцям тепер достатньо буде пред’явити дійсний закордонний паспорт по прибутті у країну.