НОВИНИ

Повернення радарів. У поліції назвали кількість упійманих за добу порушників швидкісного режиму

Від 8 жовтня патрульна поліція України почала використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam, від 16-го – почала штрафувати за перевищення швидкості.

В Україні протягом першого дня, 16 жовтня, під час повноцінного застосування TruCam співробітники патрульної поліції склали 231 адміністративний матеріал на водіїв за порушення ними швидкісного режиму. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Нацполіції України Олексій Білошицький на своїй сторінці Facebook.

 

«Ми можемо анонсувати застосування TruCam заздалегідь. Можемо неодноразово писати про правила їх застосування. Збирати журналістів (принаймні тих, кому це цікаво) і розповідати про початок контролю швидкості. Можемо навіть намалювати на карті місця, де проводиться контроль швидкості, та цілий тиждень попереджати водіїв на дорозі. Але наступає перший день повноцінного застосування TruCam і ось вона – вперта статистика: за денну зміну 16 жовтня складено 231! адміністративний матеріал за порушення швидкісного режиму», – написав Білошицький у Facebook 17 жовтня.

 

За його словами, головне завдання патрульної поліції – не притягнути до відповідальності, а "попередити можливе правопорушення і знизити кількість постраждалих у місцях, де ДТП відбуваються найчастіше". "Саме тому, ми використовуємо прилади у максимально відкритий спосіб!", - пояснив Білошицький.

 

Як повідомлялося. патрульна поліція починає використовувати пристрої вимірювання швидкості.

 

Нагадаємо, в Україні у четвер, 27 вересня, набули чинності нові правила паркування автомобілів. 

 

18 вересня Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроект, який передбачає збільшення штрафів у 17 разів для водіїв через порушення правил використання ременів безпеки чи шоломів.