НОВИНИ

На Донеччині бойовики засобами РЕБ перешкоджали безпілотникам місії ОБСЄ

Окупанти також перешкоджали СММ щодо моніторингу дотримання режиму припинення вогню та відведення озброєнь.

У районі Донецького аеропорту та Новоласпи Донецької області незаконні збройні формування 15 жовтня перешкоджали моніторингу безпілотних літальних апаратів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це йдеться в звіті спостерігачів ОБСЄ від 15 жовтня, передає прес-центр штабу ООС.

 

"У районі Донецького аеропорту та Новоласпи БПЛА Місії піддавався глушінню засобами РЕБ збройних формувань Російської Федерації", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, бойовики також перешкоджали СММ ОБСЄ щодо моніторингу дотримання режиму припинення вогню та відведення озброєнь на окупованих територіях. Згідно зі звітом,  окупанти не надали спостерігачам доступ для проведення моніторингу в районах Заїченко, Саханка, Новоазовськ та Леонове.

 

"54 БМП, 25 гармат, 19 танків, 17 САУ, 5 ЗРК "Стріла-10", установки "Град" та ЗУ-23-2 російських окупаційних військ фіксує поза межами зберігання й лініями відведення українська сторона СЦКК", – наголошується в повідомленні.

 

Нагадаємо, 11 жовтня на Донбасі бойовики відкрили вогонь у бік патруля спеціальної моніторингової місії ОБСЄ під час проведення зміни персоналу на Донецькій фільтрувальній станції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.