НОВИНИ

Рятувальники продовжують ліквідувати наслідки вибухів біля Ічні

Загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано.

Станом на 7:30 12 жовтня організовано чергування 12 пожежно-рятувальних розрахунків для забезпечення оперативного гасіння можливих пожеж в Ічнянському районі та на адміністративній території арсеналу. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

 

Зазначається, що двома пожежними літаками АН-32П ДСНС України здійснено 25 скидів води (200 тонн), всього з початку робіт – 46 скидів води (368 тон).  Організовано заповнення водою двох пожежних водоймищ Міноборони на технічній території арсеналу.

 

"У пунктах прийому психологами ДСНС надано психологічну допомогу 270 особам (всього з початку робіт – 1120 осіб) та організовано їх життєзабезпечення, надається медична допомога, населення забезпечуються гарячим харчуванням", - йдеться у повідомленні.

 

Залучено сили і засоби загальною чисельністю близько 700 осіб та 150 од. техніки, у тому числі від  ДСНС – 270 осіб та 77 од. техніки.

 

Загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано.

 

Нагадаємо, 9 жовтня близько 03:40 у Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони почалися вибухи. Евакуйовано близько десяти тисяч осіб.

 

Пізніше служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомила про заборону руху кількома дорогами державного значення, у зв'язку із вибухами на складах з боєприпасами поблизу Ічні . 

 

Служба безпеки України повідомила, що розглядають три версії щодо причин вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області, а саме – диверсія, порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів, а також навмисний підпал чи підрив.